46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl
Jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy……………

Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię – radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę. Uczniowie klasy 3g postanowili, że to oczekiwanie wypełnią czasem spędzonym w gronie najbliższych

Tuż po pięknych Jasełkach witali w progach swojej sali szczególnych gości – rodziców, babcie, rodzeństwo. Każdy znalazł miejsce przy stole.

Zgodnie ze zwyczajem po uroczystym podzieleniu się opłatkiem i złożeniu serdecznych życzeń wszyscy zasiedli do wigilijnej kolacji. Mimo, że był to dzień, nie brakowało świątecznego nastroju, o który zadbali rodzice. W sali świeciły się lampiony i oczywiście choinka. Natomiast Zosia Kaliszek wraz tatą – Panem Łukaszem przygotowali wspaniałą ucztę duchową – świąteczny koncert kolęd przy akompaniamencie gitary i skrzypiec

To był cudowny dzień – pełen serdecznych gestów, ciepłych słów, rozmów……

Skip to content