46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

         13 września 2019 roku (piątek) w naszej szkole odbyło się spotkanie z młodzieżą z zaprzyjaźnionego ze Skierniewicami miasta Łubnie. Jest to  jedno z najstarszych ukraińskich miast, leżące nad rzeką Sułą.

         Gości przywitała dyrektor szkoły p. Barbara Karwat, a p. Irena Góraj pełniła rolę tłumacza. 10 osobowa delegacja zwiedziła szkołę, zapoznała się z ponad 100- letnią historią Szkoły Podstawowej nr 4, obejrzała trofea sportowe zdobywane przez naszych najlepszych sportowców i laureatów konkursów. Wreszcie przyszedł czas na zapoznanie się z młodzieżą „czwórki” i krótką wymianę zdań. Goście uczestniczyli w lekcji muzyki podczas, której wraz z uczniami klasy 7d uczyli się śpiewać piosenkę: „Co nam w duszy gra?” i uczestniczyli w prezentacji multimedialnej tańca współczesnego. Na następnej lekcji wzięli udział w polsko-ukraińskich zajęciach z języka angielskiego. Bardzo miłych gości pożegnaliśmy drobnymi upominkami, które otrzymali podczas pożegnalnego poczęstunku.

Skip to content