21 lutego delegacja uczniów naszej szkoły miała przyjemność wziąć udział w spotkaniu z mistrzem olimpijskim Kajetanem Patrykiem Duszyńskim i jego trenerem Krzysztofem Węglarskim.
Gospodarzem spotkania była Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach.
Uczniowie mogli przypomnieć sobie najważniejsze sukcesy polskich olimpijczyków i poznać drogę do sukcesu Kajetana Duszyńskiego.
Młodzież przekonała się, że warto poszukiwać w sobie talentów i ciężko pracować, by je rozwijać.
Wydarzenie to było również okazją do poznania sukcesów skierniewickich lekkoatletów.
Jednym z nich jest absolwent naszej szkoły Bartosz Żaczkiewicz, który niedawno zdobył złoty medal w biegu przez płotki na dystansie 60 m podczas Mistrzostwach Polski Młodzików.