46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Święta, święta i po świętach… a jednak wyjątkową atmosferę wielkanocną udało się niektórym trochę przedłużyć. W środę 19 kwietnia uczniowie klasy 3a skorzystali z wyjątkowego zaproszenia i udali się do Przedszkola nr 4 na „Spotkanie z zajączkiem”. Gospodarzami były dzieci z  grupy Biedronek, które przygotowały dla swoich starszych kolegów kolorowe, wiosenne przedstawienie nawiązujące do najważniejszych świąt. Mali aktorzy brawurowo odegrali przygotowane scenki i zaśpiewali pełne dziecięcej radości piosenki. Kolorowe stroje i dekoracje na wszystkich wywarły ogromne wrażenie. Nie zabrakło również upominków od zajączka. Przedszkolaki wręczyły wszystkim uczniom samodzielnie wykonane wielkanocne zakładki do książek, natomiast trzecioklasiści obdarowali dzieci pluszowymi zajączkami. Słodki upominek dla każdego uczestnika uwieńczył to miłe spotkanie.

Skip to content