46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Dnia 4 marca 2020 roku w Rawie Mazowieckiej odbył się półfinał wojewódzki w piłce siatkowej chłopców zorganizowany przez Szkolny Związek Sportowy. Nasi reprezentanci spisali się świetnie podczas tego turnieju, który został rozegrany systemem „każdy z każdym”. Poziom wszystkich drużyn był bardzo wyrównany. Ostatecznie na koncie naszych siatkarzy należy zapisać dwa zwycięstwa oraz dwie porażki, co pozwoliło naszym reprezentantom zająć trzecie miejsce w turnieju. Serdecznie gratulujemy wyniku.

Skład naszej reprezentacji to: Adamik Jakub, Gaca Miłosz, Gędek Mikołaj, Gołębiowski Jan, Koter Dominik, Sulikowski Aleksander, Ulanowski Lubomir, Walczak Oskar, Seweryniak Krzysztof, Zając Filip oraz Żaczkiewicz Bartosz.

Skip to content