46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Dnia 12.12.2018r został zorganizowany Świąteczny Turniej Siatkówki dla najstarszych klas Szkoły Podstawowej oraz klas gimnazjalnych uczących się w budynku przy ulicy Szarych Szeregów. Do turnieju przystąpiły wszystkie klasy mogące wziąć udział w turnieju. Po rozlosowaniu do trzech grup przystąpiliśmy do rywalizacji sportowej. W grupie pierwszej znajdowały się klasy: 8a, 8c, 3b. Klasą która pokonała swoich grupowych rywali oraz awansowała do finału była klasa 8c. W drugiej grupie znajdowały się klasy: 8b, 3a oraz 3e. W tej grupie najlepsza była klasa 3e. W ostatniej trzeciej grupie znajdowały się klasy: 8d, 3d oraz 3c i to właśnie klasa 3c awansowała do finału.

W fazie finałowej naszego turnieju wszystkie trzy klasy rozgrywały mecze pomiędzy sobą a najlepszą klasą okazała się klasa 8c, drugie miejsce zdobyła klasa 3e a na trzecim miejscu zmagania w turnieju zakończyła klasa 3c. Turniej przebiegał w świątecznej atmosferze a kolejna edycja odbędzie się w przyszłym roku.

Podziękowania należą się uczennicom klasy 8a: Gabrysi Studniarek, Zuzi Kowalczyk oraz Wiktorii Gąsiorowskiej za pomoc w organizacji turnieju.

Skip to content