ŚWIĘTO KOLEJARZA 26 XI 2016 r.

Z okazji Święta Kolejarza, do przedstawicieli Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei udała się delegacja z SP 4.

W parowozowni gości powitał emerytowany maszynista, pan Józef Kaźmierczak, który wręczył każdemu pamiątkowy bilet, a stuletnie skarby na szynach zaprezentowali studentka pani Magdalena Kobus oraz ekspert, pan Sławomir Sidor.

Na ręce przewodniczącej Zarządu Głównego PSMK, pani Judycie Kurowskiej – Ciechańskiej, złożono laurkę z serdecznymi życzeniami oraz kolorowy pociąg, wykonany przez dzieci z kl. II a.

W świątecznej atmosferze Julia Klasztorny z kl. V c, Zosia Kowalska z kl. III a, Amelia Młynarczyk oraz Oliwią Mońko z kl. V d zrobiły wiele pamiątkowych fotografii.

Z wizytą do parowozowni 26 XI 2016 r. udały się również panie Renata Gruchała, Justyna Lorenc – Kowalska, Magdalena Nosal, Beata Więckowska obiecując, że za rok, z okazji trzydziestolecia powstania stowarzyszenia, przygotują ciekawą niespodziankę.

Do zobaczenia za rok.