25 listopada to Święto Kolejarzy, z tej okazji delegacja uczniów z klasy 7c Szkoły Podstawowej nr 4 pod opieką wychowawców złożyła wizytę w Parowozowni. Jak co roku uczniowie przekazali na ręce Członków Towarzystwa Przyjaciół Kolei symboliczną laurkę z serdecznymi życzeniami dla wszystkich Ludzi Kolei. W ten skromny sposób uczniowie wyrazili wdzięczność w imieniu całej społeczności szkolnej za wspaniałą współpracę oraz życzliwość z jaką na co dzień spotyka się nasza placówka ze strony Kolejarzy. Pragniemy również podkreślić, iż nie zapominamy, że Szkoła Podstawowa nr 4, zaczęła istnieć sto lat temu, właśnie dzięki staraniom Związku Kolejarzy.