46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 29.11.2018 na pływalni Nawa w Skierniewicach odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym edycja Szkolnej Ligi Pływackiej, gdzie uczniowie skierniewickich szkół rywalizowali o medalem w konkurencjach pływackich.  Naszą szkołę reprezentowało 76 uczniów klas I-VI, którzy zdobyli 13 medali w konkurencjach indywidualnych na podium stanęli : I miejsce: Bartosz Karwat, III miejsce: Bartłomiej Boryna, Sebastian Jagura, , Natalia Chudzio , Oliwia Kuśmierczyk, Alicja Zarębska, Antoni Rudniak, Filip Korycki, Alicja Kubik, Nela Kania, Laura Kuśmierczyk, Igor Dzudziński, Julia Sałuda, Sandra Lelonkiewicz. Ponadto w konkurencjach sztafetowych  nasza szkoła w kategorii I-III okazała się najlepsza wygrywając rywalizację przed szkoła nr 9 oraz „klasykiem”. W starszych rocznikach męska sztafeta zajęła II miejsce ustępując tylko szkole podstawowej nr 9.  Gratulujemy serdecznie wyników wszystkim uczestnikom zawodów i zapraszamy do kolejnych

Skip to content