46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl
W dniu 29 listopada 2016r uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zawodach z cykli Skierniewickiej Szkolnej Ligi Pływackiej o Puchar Prezesa Pływalni Nawa edycja Zimowa reprezentacja naszej szkoły wśród 426 uczestników zawodów zajęła 4 miejsce w klasyfikacji generalnej roczniki młodsze reprezentowali:

Kalski Bartosz, Wasilewska Oliwia, Golis Gabriela, Zakrzewska Antonina, Natalia Chudzio, Tartanus Maja, Rokici Paulina, Kawczyńska Justyna, Wyszogrodzki Dominik, Wysocka Roksana, Karwat Bartłomiej, Podkoń Franciszek, Pecyna Maksymilian, Pawlikowska Maja, Golis Barbara, Sałajczyk Bartosz, Bogumił Zosia, Broniarek Mikołaj, Kania Paulina, Łazęcka Oliwia,Kurz Oliwia, Janczak Miłosz, Kania Nel, Matuszewska Lena, Gajda Sandra, Syska Jan, Krajewski Dorian, Truszkiewicz Jan, Dubel Jakub,Przeorek Kacper,Arseniuk Karina, Piotrowska Małgorzata, Hoppe Maksymilian, Wasilewski Ksawery, Karwat Olaf, Lewandowska Hanna, Bieńkowska Hanna, Błaź Gabriela, Trajanowska Emilia, Kaliszek Wiktor, Broniarek Olivier, Korbeń Bartosz, Dąbrowski Filip, Czubatka Olga, Świderski Krzysztof, Durzyńska Zofia, Hładuńska Amelia, Shawesh Kamile, Zychalak Jan, Górecki Mikołaj, Kuśmierczyk Julia, Kuśmierczyk Laura, Sokołowska Zuzanna

zdobywając 2 pierwsze oraz 2 trzecie miejsca z mnóstwem rekordów życiowych.

W klasyfikacji klas młodszych SP 4 zajęła 3 miejsce.

wśród klas IV-VI nasza reprezentacja:

Paduch Maria, Jaśniak Zuzanna, Domagalska Dominika, Żaczkiewicz Bartosz, Migiel Krzysztof, Słodki Maciej, Jacak Aleksandra, Popowska Aleksandra, Łukasiewicz Stanisław, Michałowski Mikołaj, Ratajczyk Kacper, Smulczyk Weronika, Pietrzyk Michał, Okraska Michał, Kuśmierczyk Oliwia, Zielińska Justyna, Kozłowski Hubert, Jagura Sebastian, Bibik Anna, Caban Maciej, Wyszkowski Karol, Krakowiak Julia, Chudzio Piotr

W klasyfikacji klas starszych nasza szkoła zajęła 4 miejsce wywalczając: 3 pierwsze miejsca, 3 drugie oraz 3 trzecia miejsca.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Skip to content