46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Dzień 20 lutego 2023 roku to data pierwszego w historii naszej szkoły halowego turnieju piłki nożnej dziewcząt klas piątych. W zawodach udział wzięły reprezentacje klasy 5 a, 5 b, 5c oraz 5 e. Dobrej grze zawodniczek ducha walki dodawał gromki doping widowni. Oprócz rywalizacji sportowej, która przyniosła wiele zdobytych bramek, spotkaniu towarzyszyła miła i sympatyczna atmosfera. Turniej przygotowany i przeprowadzony przez panią Jolantę Kuśmierz i pana Krystiana Morawskiego był dobrą formą aktywności fizycznej oraz integracji między klasowej. W zawodach zwyciężyła klasa 5c. Miejsca drugie zdobyła klasa 5 e, a trzecie 5a. Powyżej relacja fotograficzna z turnieju, który swoją obecnością zaszczycił pani dyrektor Barbara Karwat wręczając uczestniczkom turnieju okolicznościowe dyplomy.
Wszystkim uczestniczkom dziękujemy za rywalizację sportową, a zwyciężczyniom GRATULUJEMY!!

Skip to content