46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Bardzo dobrze zaprezentowała się sztafeta pływacka naszej szkoły na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. W zawodach organizowanych 15 marca przez Szkolny Związek Sportowy, wywalczyli tytuł Wicemistrza województwa łódzkiego. Pływano 6 x 50 m stylem dowolnym oraz indywidualnie 50 m stylem dowolnym, klasycznym, grzbietowym oraz motylkowym. Zawodnicy zapowiadają walkę o mistrzostwo w następnym roku ponieważ tylko jeden z nich kończy naukę w szkole i opuszcza drużynę a pozostała piątka będzie miała szansę na start i powalczenie o zwycięstwo .”Srebrna” sztafeta płynęła w składzie: Hubert Skowronek, Jan Michalak, Bartosz Stefanowski, Bartłomiej Kaczor, Kacper Krakowiak i Michał Pietrzyk. Opiekunem drużyny był Krzysztof Wiercioch.

Skip to content