09 października na stadionie Przy ul. Pomologicznej odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe.
Dziewczęta z klas VI jak również chłopcy z klas V-VI zajęli w ramach Igrzysk Dzieci III miejsce na szczeblu powiatowym.
W szkolnej reprezentacji dziewcząt w tej kategorii wystąpiły:
Zuzanna Kanderska, Hanna Skonieczna, Julia Szymczak, Justyna Kawczyńska, Alicja Przyżycka, Kinga Strzelczyk, Hanna Derda, Anna Broniewicz, Natalia Więcławska.
W rywalizacji chłopców udział wzięli:
Szymon Janecki, Igor Krulik, Michał Synajewski, Marcin Bors, Jakub Bartoniewicz, Bartłomiej Karwat, Julian Śniadkowski oraz Miłosz Wójcik.
W ramach Igrzysk Młodzieży dziewczęta z klas VII- VIII zajęły również III miejsce w powiecie.
Dziewczyny wystąpiły w następującym składzie:
Alicja Zarębska, Alicja Janus, Julia Jachymska, Patrycja Walas, Zuzanna Jaśniak, Oliwia Kuśmierczyk, Kinga Kafarska,Weronika Dąbrowska oraz Maria Paduch.