46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

6 października 2020r na stadionie przy ul. Pomologicznej odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe orgaznizowane przez SZS. W kategorii Igrzysk Dzieci nasza szkołę reprezentowały: Kanderska Zuzanna, Szymczak Julia, Skonieczna Hanna, Strzelczyk Kinga, Sypulska Julia , Opala Julia, Sałuda Kamila, Sobieraj Julia. Ostatecznie dziewczęta uplasowały się na III m-scu w powiecie.
Natomiast w grupie dziewcząt Igrzysk Młodzieży Szkolnej nasze uczennice zajęły IV m-sce w powiecie w składzie : Gruchała Ada, Zarębska Alicja, Kafarska Kinga, Kozłowska Aleksandra, Krzesak Aleksandra, Przyżycka Alicja, Urbanek Nina, Majewska Agata, Jaśniak Zuzanna
Opiekun p.Agnieszka Mularczyk
Gratulujemy wszystkim zawodnikom!

Skip to content