46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

03 października 2023 r na stadionie przy ul. Tetmajeraj odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe organizowane przez SZS. W kategorii Igrzysk Dzieci nasza szkołę SP 4 reprezentowały dwie sztafety dziewcząt, w tym jedna startowała poza konkursem. Skład pierwszej sztafety: Szwed Aleksandra, Robaszek Lena, Młynarska Wiktoria, Kaźmierczak Kaja, Gródecka Zuzanna. Drugą sztafetę reprezentowały: Soja Maja, Domagalska Patrycja, Janecka Hanna, Klamar Hanna,Graszka Zofia, Rogulska Natalia. Ostatecznie dziewczęta uplasowały się na V m-scu w powiecie.
Grupa chłopców, uplasowała się na III miejscu w powiecie w składzie: Foryszewski Jakub, Furmaga Mateusz, Gajda Jan, Gala Piotr, Lorenc Adam, Murgrabia Kajetan.

Opiekun p. Agnieszka Okrasa

Skip to content