46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Dnia 20 kwietnia 2022 roku na boisku OSiR w Skierniewicach zostały zorganizowane eliminacje miejskie turnieju piłkarskiego w ramach turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar tymbarku”. Tego dnia nasza szkoła wystawiła cztery reprezentacje w kategoriach: U8 chłopców, U10 chłopców, U12 chłopców oraz U 12 dziewcząt. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych: deszczu, chłodu i wiatru nasi uczniowie spisali się na miarę swoich możliwości, każdy zawodnik dał z siebie wszystko, za co z bardzo im dziękujemy. Niestety, pomimo ogromnego zaangażowania i woli walki nie udało nam się awansować do dalszego etapu rozgrywek.

A oto nasi reprezentanci: Stanisław Kozyra 1d, Miłosz Zasada 1d, Jaś Wieprzkowicz 1d, Natan Bazel 1d, Filip Łukasik 1d, Marcel Majka 1a, Karol Majka 1a, Filip Borowicz 3e, Piotr Sieczko 2e, Mikołaj Mielcarz 2e, Franek Mroczek 2e, Janek Zbroszczyk 2c, Tadeusz Ploch 2c, Louis Sadowy 2e, Murgrabia Kajetan 3e, Jakub Foryszewski 3b, Krystian Matuszewski 4e, Tomaszewski Wojtek 5c, Miłosz Jagiełło 5c, Sadowski Michał 5b, Bartosz Sobolewski 5c, Aleksander Sas 5c, Borys Zachar 4d, Alan Golenia 5b, Bartosz Koprowski 4d, Amelia Grabowska 4d, Barbara Żelachowska 4e, Lenia Laskowska 4e, Lena Lasota 4e, Nina Więckowska 4d, Marika Florczak 4d, Natalia Moroz 4e, Layla Abeid 4e.

Skip to content