46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 10 maja na ORLIKU przy ulicy Szarych Szeregów została rozegrana wiosenna edycja szkolnego turnieju piłki nożnej. Tradycyjne święto piłki nożnej zgromadziło tym razem rekordową liczbę uczestników.
W rozgrywkach wzięło udział 15 drużyn z klas VII oraz klas II i III gimnazjalnych.
Podobnie jak w edycji jesiennej zwycięstwo odniosła klasa VII A.
Na drugim miejscu uplasowała się klasa VII D, a trzecim klasa IIE.
Sędzią zawodów był uczeń naszego gimnazjum, a jednocześnie uczestnik tych zawodów -Michał Lechowski. Podobnie jak w dwóch poprzednich latach, organizatorami rozgrywek byli uczniowie klasy III A: Jakub Rutkowski, Bartosz Brejnak ,Weronika Nieborska i Karolina Marcinkowska.
Opiekę nad uczniami oraz całym przebiegiem turnieju sprawowała Pani mgr Jolanta Kuśmierz. Kolejne zawody w przyszłym roku szkolnym. I tu rodzi się pytanie: kto zastąpi klasę III A?
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content