46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

22 października 2019r został zorganizowany przez Szkolny Związek Sportowy w Skierniewicach międzyszkolny turniej w badmintona na szczeblu powiatowym.

            Nasza szkoła wystawiła wszystkie reprezentacje w obydwu kategoriach wiekowych klas młodszych oraz starszych, zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. Uczniowie rywalizowali w grach pojedynczych oraz deblach. Po zaciętych bojach możemy pisać o sporym sukcesie jakim jest zajęcie 2 miejsca wśród dziewcząt młodszych, 2 miejsca wśród dziewcząt starszych, 2 miejsca wśród chłopców młodszych.

            Największym sukcesem jest zajęcie pierwszego miejsca w powiecie w rywalizacji chłopców starszych oraz awans do finału wojewódzkiego. Jest to kolejny rok z rzędu w którym nasza szkoła będzie reprezentowana podczas finału wojewódzkiego w badmintonie.

A oto składy poszczególnych reprezentacji:

  • dziewczynki młodsze (klasy 4-6) :Marysia Janus, Justyna Kawczyńska, Zuzanna Kanderska
  • chłopcy młodsi (klasy 4-6) :Synajewski Michał, Makowski Michał, Patryk Wójcik
  • dziewczynki starsze (klasy 7-8): Oliwia Wosiak, Kozłowska Aleksandra, Kinga Kanderska, Walczak Oliwia
  • chłopcy starsi (klasy 7-8): Igor Wosiak, Bartosz Żaczkiewicz
Skip to content