46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

25 października 2019r został zorganizowany przez Szkolny Związek Sportowy w Skierniewicach międzyszkolny turniej w tenisie stołowym na szczeblu powiatowym.

            Nasza szkoła wystawiła wszystkie reprezentacje w obydwu kategoriach wiekowych klas młodszych oraz starszych, zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. Uczniowie rywalizowali w grach pojedynczych oraz deblach. Po zaciętych bojach możemy pisać o sporym sukcesie jakim jest wywalczenie awansu wszystkich naszych reprezentacji do dalszego etapu rozgrywek na szczeblu rejonowym. A oto nasze wyniki: 2 miejsca wśród dziewcząt młodszych, 2 miejsca wśród chłopców starszych, 2 miejsca wśród chłopców młodszych.

            Największym sukcesem jest zajęcie pierwszego miejsca w powiecie w rywalizacji dziewcząt starszych.

A oto składy poszczególnych reprezentacji:

  • dziewczynki młodsze (klasy 4-6) :Rybkowska Gabriela, Sypulska Julia
  • chłopcy młodsi (klasy 4-6) :Synajewski Michał, Wyszogrodzki Dominik, Bartosz Groszkowski
  • dziewczynki starsze (klasy 7-8): Isabella Czyżewska, Alicja Zarębska, Oliwia Wosiak
  • chłopcy starsi (klasy 7-8): Igor Wosiak, Bartosz Żaczkiewicz, Maciek Kraszewski
Skip to content