46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

25 kwietnia 2023 roku został zorganizowany przez Polski Związek Piłki Nożnej turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”. Po zeszłotygodniowym turnieju doskonale wiedzieliśmy jakie mamy możliwości oraz jakimi zawodniczkami dysponuja nasze przeciwniczki. Po rozegraniu dwóch meczów klasyfikacja końcowa była identyczna jak tydzień wcześniej. Dziewczynki po bardzo ciężkiej walce i objęciu prowadzenia w finale, musiały znowu uznać wyższość reprezentacji SP5, wcześniej pokonując SP2. Serdecznie gratulujemy naszym zawodniczkom.

Oto nasze reprezentantki: Aleksandra Szwed 4b, Lena Lasota 5e, Barbara Żelachowska 5e, Lena Laskowska 5e, Ewa Karwat 5e, Amelia Grabowska 5d, Nina Więckowska 5d, Layla Abeid 5e, Natalia Moraz 5e.

Gratulujemy.

Skip to content