46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Dnia 26 kwietnia 2023 roku został zorganizowany przez Polski Związek Piłki Nożnej turniej piłkarski, cieszący się ogromna popularnością wśród dzieci, jakim jest „ Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”. Do rywalizacji przystąpiło sześć szkół z naszego miasta. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy po 3 drużyny, rywalizując w grupach systemem „Każdy z każdym”. Nasi uczniowie po niezwykle zaciętych meczach, wygrali grupę i uzyskali awans do finału rozgrywek. W finale reprezentanci naszej szkoły musieli uznać wyższość drużyny z SP5 ostatecznie zajmując 2 miejsce. Na wielkie słowa uznania zasługują uczniowie, na co dzień trenujący w skierniewickich klubach, za ogromne zaangażowanie i wielką wole walki o zwycięstwo.

Oto nasi reprezentanci: Jakub Foryszewski 4b, Kajetan Murgrabia 4e, Bartosz Koprowski 5e, Bartosz Kuźmiński 4c, Krystian Matuszewski 5e, Filip Borowiecz 4e, Adam Lorenc 5b, Gajda Jan 5b, Hubert Soroka 5e.

Dziękujemy za walkę i zaangażowanie.

Skip to content