46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniach 22 oraz 23 kwietnia 2024 roku odbył się turniej piłkarski „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka” zorganizowany przez Polski Związek Piłki Nożnej, cieszący się ogromna popularnością wśród dzieci. Do rywalizacji przystąpiło sześć szkół z naszego miasta.

W zależności od kategorii wiekowej po bardzo zaciętych meczach, nasi uczniowie zajęli odpowiednio:

kategoria wiekowa u8 czyli uczniowie klas pierwszych naszej szkoły, zajęli bardzo dobre drugie miejsce w składzie: Mikołaj Walas kl 1e, Melon Adam kl 1e, Stanisław Mroczek kl 1c, Szymon Czerwiński kl. 1a, Franciszek Dębowski kl. 1c, Kacper Koter-Nostaga kl. 1c, Franciszek Lewandowski kl. 1d, Alek Rosłonek kl. 1c, Szymon Pyczot kl. 1c

kategoria wiekowa u10, czyli uczniowie klas drugich i trzecich zostali ostatecznie sklasyfikowani na miejscach 3-4 w składzie: Stanisław Kozyra kl. 3d, Marcel Majka kl. 3a, Bartosz Jakubiak kl. 2d, Fabian wójcik kl. 2e, Miłosz Zasada kl. 3d, Mateusz Przybysz kl. 3a, Jan Adamczyk kl. 3e, Kornel Kocus kl. 2b, Trojanowski Alan kl. 3a

kategoria wiekowa u12, czyli uczniowie klas czwartych oraz piątych zajęli ostatecznie trzecie miejsce w składzie: Franciszek Mroczek kl. 4e, Piotr Gala kl. 5b, Filip Borowicz kl. 5e, Bartosz Kuźmiński kl. 5c, Foryszewski Jakub kl. 5b, Mateusz Furmaga kl. 5b, Mikołaj Mielcarz kl. 4e, Kajetan Murgrabia kl. 5e, Czerwiński Jan kl. 4a oraz Aleksandra Szwed kl. 5b.

Na wielkie słowa uznania zasługują wszyscy uczniowie naszej szkoły, którzy w te chłodne dni przystąpili do rywalizacji sportowej. Ich bardzo duże umiejętności piłkarskie, niestety w tym roku nie pozwoliły wywalczyć awansu do finału wojewódzkiego. Dziękujemy za ogromne zaangażowanie i wielką wole walki o zwycięstwo.

Skip to content