17 pażdziernika na boisku Orlik przy ulicy Szarych Szeregów rozegrane zostały eliminacje powiatowe w turnieju piłkarskim „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii wiekowej u12 chłopców. Nasza drużyna składająca się z uczniów klas czwartych i piątych pokazała się z najlepszej strony i wygrała wszystkie mecze z reprezentacjami SP2, SP5 oraz SP9. Uczniowie zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego który odbędzie się w Łodzi. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy. Skład zwycięskiej drużyny to: Aleksander Sulikowski, Oskar Walczak, Maciej Rutkowski, Bartosz Żaczkiewicz, Jan Słodki, Bober Igor, Wosiak Igor, Oskar Bachura, Błażej Idzikowski,Bartłomiej Lisik.