46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniach 11 i 12 maja 2023 roku uczniowie klas IV A i IV B udali się na wycieczkę do Bałtowa, Chęcin i Kielc. Pierwszy dzień jej uczestnicy spędzili w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym. Odwiedzili Jura Park , prehistoryczne oceanarium. Następnie przejechali się schoolbusem po Zwierzyńcu Bałtowskim i zwiedzili Park Miniatur . Uczniowie obejrzeli 48 miniatur zamków i pałaców stanowiących najciekawsze zabytki architektoniczne powstałe na przestrzeni 500 lat. Podczas pobytu w Bałtowie obejrzeli również seans w Kinie Emocji 5 D i spędzili przyjemnie czas, bawiąc się w Parku Rozrywki na karuzelach , kolejkach, trampolinach i wielu innych atrakcjach. Po zakwaterowaniu w DG ,,Marysieńka’’ pełen emocji dzień zakończył się miłą niespodzianką. Zostało przygotowane ognisko, przy którym uczniowie piekli kiełbaski i bawili się. Drugiego dnia uczniowie klas IV A i IV B zwiedzili JASKINIĘ RAJ – najbardziej znaną atrakcję turystyczną Gór Świętokrzyskich i jedną z najpiękniejszych jaskiń krasowych naszego kraju oraz zamek królewski z przełomu XIII i XIV wieku Chęcinach. Ostatnim punktem programu była wizyta w Kielcach. Uczniowie odbyli spacer z przewodnikiem po rezerwacie przyrody nieożywionej Kadzielnia. Wszyscy uczestnicy wycieczki uznali, że wyjazd do Bałtowa i w Góry Świętokrzyskie był niezwykle udany i dostarczył im mnóstwa wrażeń.

Skip to content