W środę, 17 maja 2023 roku na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Łodzi. Podczas gali pod opieką p. Katarzyny Anyszko uczeń naszej szkoły podwójny laureat z geografii i historii – Bartosz Kalski z rąk wicewojewody łódzkiego Marcina Buchali oraz łódzkiego kuratora oświaty Waldemara Flajszer odebrał dyplomy i nagrody. Nagranie z uroczystości oraz fotorelacja jest dostępna pod adresem:

Oto najlepsi uczniowie szkół podstawowych z województwa łódzkiego – laureaci konkursów przedmiotowych. Zobaczcie zdjęcia i filmy | Dziennik Łódzki (dzienniklodzki.pl)

Łódzkie Wiadomości Dnia 17.05.2023 21:30 – Telewizja Polska SA (tvp.pl)