46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 2 września 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 4  im. Marii Skłodowskiej- Curie odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020. Wypoczęci, opaleni i pełni zapału do pracy uczniowie, wrócili do murów szkoły, aby z uśmiechem powitać nowy rok szkolny. Na wypełnionej sali gimnastycznej pani Dyrektor Barbara Karwat powitała znakomitych gości: pana Zbigniewa Wyszogrodzkiego- radnego miasta Skierniewice, Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Ewelinę Bursztynowicz, pana Marka Wodnickiego- członka Rady Rodziców, a także nauczycieli, uczniów oraz ich rodziców i opiekunów. Pani Dyrektor życzyła, by nowy rok szkolny był czasem zdobywania wiedzy i umiejętności, rozwijania zainteresowań i pasji, a także pielęgnowania przyjaźni oraz współdziałania w grupie. Aby umilić pierwszy dzień w szkole, uczniowie klasy V b oraz VI h przygotowali krótką część artystyczną- wspominali cudowne, pełne słońca i beztroski wakacje oraz motywowali swoje koleżanki i kolegów do pilnej nauki w nowym roku szkolnym.

Skip to content