46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Społeczność szkolna w Budynku B w dniu 15.10.2018 uroczyście obchodziła Dzień Edukacji Narodowej. Samorząd Uczniowski, pod kierunkiem pani Jadwigi Hoppe oraz Sylwii Zakrzewskiej , przy współpracy z koleżankami i kolegami z klas IV, VIII i oddziałów gimnazjalnych, przygotował program artystyczny. Uczniowie wykazali się kreatywnością i za pomocą słowa, gestu i piosenki podziękowali swoim nauczycielom i pracownikom szkoły za trud wkładany w ich edukację. Podczas uroczystości nauczycielom i pracownikom życzenia złożyła nie tylko Dyrekcja Szkoły, lecz również Przewodnicząca Rady Rodziców. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wybranym nauczycielom tradycyjnie wręczone zostały również nagrody Dyrektora Szkoły.

Życzeniom tego dnia nie było końca.

Sylwia Zakrzewska

Skip to content