46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl
Miło nam poinformować, że w walentynki uczniowie klas drugich serdecznie ugościli swoje babcie i dziadków. Sala gimnastyczna, która była miejscem uroczystego spotkania, wypełniła się zapatrzonymi w odświętnie ubranych wnuków seniorami rodów.

Zebranych serdecznie przywitała pani dyrektor Barbara Karwat, życząc miłego wieczoru.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyła się prezentacja talentów recytatorskich, wokalnych, muzycznych, tanecznych i aktorskich. Były życzenia, piosenki, mini koncert na fletach, tańce, wiersze, skecze, a nawet pokaz mody, które wywołały uśmiechy na twarzach miłych gości. Na ekranie w krótkich filmikach ukazały się dzieci z poszczególnych klas, które w ciepłych słowach pozdrawiały babcie i dziadków. Dziękowały za pyszną pomidorową, wyborne gołąbki, wspólne spacery, zabawy i czas, który im seniorzy poświęcali. Drugoklasiści świetnie przygotowali się do występów, okazując tym swoją miłość do najbliższych.

Na zakończenie uroczystości środowiskowej ze wzruszeniem dziękowała zebranym pani wicedyrektor Danuta Tartanus.

Po części oficjalnej dzieci zaprowadziły rodziny do sal lekcyjnych, gdzie czekały na gości upominki i poczęstunek.

Na ręce wychowawczyń klas: II a p. Beata Więckowska, II b p. Edyta Trebnio, II c p. Lidii Seligowskiej, II d p. Elżbieta Dembko – Pryk, II e p. Katarzyny Pawlaty spłynęły specjalne podziękowania od wzruszonych babć i dziadków.

Op. B. Więckowska

Zdjecia E. Trebnio

Skip to content