15 marca uczniowie klas: 6a, 6c oraz kilku chłopców z 8c wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Głównym celem było poznanie różnorodności religijnej i kulturowej naszej stolicy. Pierwszym punktem była wizyta w największym meczecie w Warszawie, następnie młodzież odwiedziła cerkiew, gdzie wysłuchała wyczerpującego wykładu na temat różnic między katolicyzmem a prawosławiem. Kolejną porcję wiedzy uczniowie otrzymali w synagodze, dowiedzieli się m. in. kiedy rozpoczyna sie szabat oraz co oznacza słowo koszer. Ostatnim punktem wycieczki była zabawa AIRO PARK TRAMPOLIN, gdzie uczniowie najpierw pod okiem instruktorów, a następnie samodzielnie bawili się na trampolinach.