46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

        Sztukę o Polaków życiu sąsiedzkim obejrzeli uczniowie klas 8b i 7a. Słynna „Zemsta”Aleksandra Fredry w Och Teatrze Krystyny Jandy to prawdziwa uczta dla ducha. Arcydzieło polskiej literatury przyciągnęło na widownię teatru młode pokolenie, przed którym egzamin ósmoklasisty. Znakomita obsada i miejsca w pierwszych rzędach pozwoliły poczuć się naprawdę wyjątkowo.
W listopadzie warszawskie Muzeum Narodowe otwiera swoje podwoje dla uczniów i za symboliczną złotowkę pozwala obcować ze sztuką polską i światową.Edukatorzy profesjonalnie zajmują się przybyłymi grupami,przenosząc je w odległe czasy i do innych epok.Wycieczka nie byłaby pewnie tak udana, gdyby nie jej organizatorki i opiekunki: wychowawczynie Panie Wioletta Frontczak i Katarzyna Nowosad, Pedagog Katarzyna Wojtala oraz nauczycielka języka polskiego Agata Michalak.

Skip to content