46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

       Dnia 24 stycznia 2019 roku uczniowie klas 7c, 7d i 6a uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Warszawy. Jej głównym celem była wizyta w teatrze dramatycznym założonym przez Krystynę Jandę Och Teatr i obejrzenie spektaklu Zemsta na podstawie najsłynniejszej komedii Aleksandra Fredry w reżyserii Waldemara Śmigasiewicza. Zemsta to próba dokonania współczesnej interpretacji romantycznej komedii opowiadającej  o konflikcie między Cześnikiem Raptusiewiczem a Rejentem Milczkiem, ale jednocześnie wykpiwające nas samych i czasy, w których żyjemy. Uczniowie mieli okazję zobaczyć spektakl w absolutnie brawurowej obsadzie. W role tytułowe wcielili się bowiem znani aktorzy: Cezary Żak-Cześnik, Wiktor Zborowski-Rejent czy Artur Barciś jako Papkin. Z teatru uczestnicy wycieczki udali się do Domu Zagadek przy ulicy Zwrotniczej, gdzie w ciągu 60 minut wykazując się logicznym myśleniem, pomysłowością, zręcznością oraz współpracą, podzieleni na grupy w wybranych przez siebie pokojach musieli odnaleźć i rozwiązać wszystkie łamigłówki, zagadki, kody i zamki szyfrowe. Na koniec wycieczki był czas na zaspokojenie apetytu w strefie restauracyjnej w Złotych Tarasach, a stamtąd wszyscy w dobrych humorach udaliśmy się w drogę powrotną do Skierniewic.

Skip to content