46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

4 grudnia w progi klasy Id zawitała Babcia Ela – osobista babcia naszego Adasia. Z ogromnej torby, którą Pani Ela przyniosła ze sobą, zaczęły wyłaniać się produkty i specjalne przybory niezbędne do przygotowania czekolady. Po przygotowaniu warsztatu, wybrano asystentów, którzy dzielnie pomagali podczas tworzenia tego ulubionego (prawie) przez wszystkich specjału.
Każdy mógł wykonać najróżniejsze czekoladowe kreacje: kuleczki, torciki, misie, gwiazdki……z nutą wanilii, kokosu, czy też żurawiny – w zależności od indywidualnych preferencji i upodobań. Oczywiście nie mogło obyć się bez degustacji i kosztowania łakoci.
To była doskonała forma praktycznego pokazania czekoladowych technik, ale również sposób na zdobycie wiedzy by „pobawić się” czekoladą w domu z rodziną.
Wspólne „czekoladowanie” było niepowtarzalne, wyjątkowe i sprawiło ogromną radość dzieciom.
Nasze cotygodniowe spotkania tym razem przybrało czekoladową magię…..było pysznie!!! Dziękujemy!!!

Skip to content