Dla uczniów z klas II a i II b, dwunasty dzień ostatniego miesiąca tego roku był bardzo pracowity. Jedna z mam, pani Aleksandra Pawlak – Kuźmitowicz przygotowała miłą niespodziankę. W związku ze zbliżającymi się świętami nauczyła dzieci jak ozdabiać drewniane bombki techniką decoupage. Prace wymagały od każdego dziecka dokładności i cierpliwości. Efektem odbytych warsztatów plastycznych były kolorowe, świąteczne ozdoby na choinkę. Wszystkim uczniom ten sposób organizowania zajęć przypadł do gustu. Za pomoc w przeprowadzeniu ciekawych zajęć, serdecznie podziękowały wychowawczynie panie Edyta Trebnio oraz Beata Więckowska. Uczniowie z niecierpliwością czekają na kolejne, wiosenne spotkanie z mamą Krzysia.