46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

15 marca br. uczniowie klasy IV d uczestniczyli w zajęciach organizowanych przez Castoramę. „Majsterkowo” to warsztaty, których celem jest rozbudzanie w dzieciach pasji    do majsterkowania, pobudzanie ich wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych, a także zwiększanie wiedzy i świadomości ekologicznej. Uczniowie pod okiem specjalistów samodzielnie wykonywali z drewna skrzynkę narzędziową, którą następnie przyozdabiali według własnego pomysłu i inwencji. Nie zabrakło też konkursu. Każdy uczeń mógł zakręcić kołem, losując tym samym pytanie z ośmiu kategorii: Recykling, Rośliny i drzewa, Zwierzęta, Eko – Majsterkowicz, Małe owady, Ekologia, Transport, Woda. Dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat ochrony środowiska, a każdy, kto prawidłowo odpowiedział na wylosowane pytanie, otrzymywał torbę z nagrodami. Zabawa była wyśmienita i nikt nie wyszedł z warsztatów z pustymi rękami.

Skip to content