26. maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju szachowym, który odbył się w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach. Organizatorem turnieju było Centrum Rozwoju Województwa Łódzkiego w Skierniewicach. Zawody przebiegały w atmosferze fair play i zdrowej rywalizacji. Nasi reprezentanci, Patryk Przybysz, kl. 6c, Gabriel Kaczor, kl. 6c, Nikodem Przybyłkiewicz, kl. 5d, Arkadiusz Wasilewski, kl. 4c, Oliwier Machnio, kl. 2c, Julian Jędryka, kl. 2e pokazali wysoki poziom gry oraz godnie reprezentowali szkołę. Udział w turnieju był dla nich cennym doświadczeniem i motywacją do dalszego rozwoju pasji szachowej.
II miejsce w kategorii 4-6 zdobył Arkadiusz Wasilewski, kl. 4c
Gratulujemy!