46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 15 września 2017 roku uczniowie kl. IV C wraz z  wychowawczynią p. E. Głogowską udali się do zabytkowej willi  Kozłowskich znajdującej się na ul. J. Kozietulskiego.   W galerii  Akademii Twórczości obejrzeli dwie ciekawe wystawy. Pierwsza z nich – ,,Skierniewiczanie – nasi przodkowie” wzbogaciła wiedzę  uczniów na temat  rodzinnego miasta i jego mieszkańców. Druga ekspozycja nosiła tytuł: ,,40 lat minęło – wystawa fotografii S. Burzyńskiego i pamiątek związanych z historią   SŚKO i W”. Dzięki niej oglądający dowiedzieli się, jak  zmieniało się skierniewickie święto. Uczniowie  zobaczyli, kto w nim uczestniczył  i  w jakich  strojach ich rówieśnicy sprzed  lat prezentowali się  w paradzie.

Skip to content