46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

WODA źródło życia” i „WODA w moim mieście” – to hasła konkursu plastycznego zorganizowanego z okazji jubileuszu 20-lecia „WOD-KAN” oraz 560-lecia miasta Skierniewice.

Konkurs adresowany był do uczniów przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Zadaniem każdego z uczestników było wykonanie pracy plastycznej nawiązującej do tematyki konkursu. Celem przedsięwzięcia było promowanie postaw ekologicznych wśród dzieci i młodzieży, zainteresowanie tematyką oszczędzania wody oraz jej wartości dla życia człowieka, zwierząt i roślin, rozwijanie wrażliwości na problemy środowiska.

Uroczyste podsumowanie Konkursu wraz z oddaniem do użytku źródełka wody pitnej, odbyło się 8 września, w budynku szkoły przy ul. Szarych Szeregów .

Laureaci Konkursu otrzymali bony o wartości 50 zł do zrealizowania w sieci sklepów „Empik” oraz nagrody niespodzianki. Wsród nagrodzonych znaleźli się uczniowie „ Czwórki” – Kamil Plaskota i Tymon Wikowski (obaj z klasy piątej). Do konkursu uczniów przygotował nauczyciel Paweł Legięcki.

Skip to content