46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

We wtorek, 6 maja 2025 roku, w wyjątkowej scenerii Teatru Wielkiego w Łodzi odbył się Wojewódzki Turniej Szachowy, w którym udział wzięło 200 uczniów szkół podstawowych
i przedszkoli z całego województwa łódzkiego. Wydarzenie stanowiło uroczyste podsumowanie
V edycji projektu edukacyjnego #Łódzkie gra w szachy. Turniej był nie tylko okazją do rywalizacji sportowej, ale także do integracji młodych miłośników szachów oraz promocji tej królewskiej gry jako wartościowego narzędzia rozwoju intelektualnego dzieci i młodzieży.
Uczniowie, zakwalifikowani do wojewódzkiego turnieju, Oliwier Machnio, kl. 1c, Stanisław Szymański, kl. 1c, Mateusz Sidor, kl. 8d oraz Karol Ziombski, kl. 8d, godnie reprezentowali naszą szkołę.