46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

13 stycznia , w piątek przed feriami, w Komendzie Miejskiej Policji w Skierniewicach odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „Wspólnie przeciwdziałamy uzależnieniom” zorganizowanego w ramach akcji edukacyjno-profilaktycznej „Młodość bez uzależnień”. Organizatorami projektu była: Komenda Miejska Policji w Skierniewicach, Urząd Miasta Skierniewice i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Skierniewicach.
Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci i młodzieży na problem zbyt wczesnego sięgania po napoje alkoholowe, a także poszerzenie wiedzy na temat roli instytucji, które podejmują działania związane z przeciwdziałaniem uzależnieniom. Do skierniewickiej komendy wpłynęło mnóstwo prac ze szkół z terenu miasta.
Komisja Konkursowa w składzie:
– insp. Wojciech Dworak – Komendant Miejski Policji w Skierniewicach
– Karolina Sałek – Naczelnik Wydziału Rozwoju Gospodarczego, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Skierniewice
– Justyna Łukasik – Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej,
wyłoniła 12 zwycięskich prac. Wśród laureatów znalazło się aż 7 uczniów naszej szkoły:
Zosia Kuśmierczyk lat 11
Maksymilian Wójt lat 12
Ewa Karwat lat 10
Aleksandra Radek lat 11
Maja Rutkowska lat 10
Agnieszka Radek lat 12
Natalia Strojek 10
Z nagrodzonych prac złożony został kalendarz profilaktyczny na rok 2023.
Uczniów do konkursu przygotował nauczyciel plastyki Paweł Legięcki.

Skip to content