46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

12 października 2023 r., jak co roku, w naszej szkole przeprowadzone zostały wybory  do Rady Samorządu Uczniowskiego. Z klas 4-8 kandydowało 12 uczniów. Przedstawili oni swoje propozycje działań na obecny rok szkolny. Zadania umieścili na plakatach wyborczych rozwieszonych w budynku A i budynku B. Przez ponad tydzień uczniowie naszej szkoły mogli zapoznać się z postulatami kandydatów.
W dniu wyborów swój głos oddało 444 uczniów na 497 uprawnionych do głosowania. Po przeliczeniu głosów przez Komisję Skrutacyjną stwierdzono, że Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego zostaje Igor Zasada. Pierwszym zastępcą przewodniczącego – Kłoda Nina a drugim zastępcą przewodniczącego Ploch Tadeusz.
W skład Rady Samorządu Uczniowskiego weszli: Wacławek Barbara, Dubel Jakub, Golis Barbara, Nowak Izabela Justyna, Kaczor Gabriel, Kleczko Nadia, Tomaszewski Wojciech.
Wszystkim kandydatom składamy gratulacje i z niecierpliwością wyczekujemy realizacji pierwszych działań!

Opracowała
Anna Grzejszczak-Wojdacz

Skip to content