46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Dnia 29.09.2017 roku przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzone były kampanią wyborczą , trwającą od 21 do 28 września. Kandydaci rozwieszali plakaty ze swoimi propozycjami działań, które miały zachęcić ich kolegów i koleżanki do głosowania na nich. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie klas IV-VI, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 16 kandydatów. W głosowaniu wzięło udział 323 uczniów. Oddano 319 głosów ważnych i 4 nieważne. Komisja wyborcza czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń. Zgodnie z regulaminem wyborów w skład Samorządu weszły osoby, które otrzymały największą liczbę głosów.
Przewodnicząca – Julia Sobieraj IV g
Zastępca przewodniczącej – Bartosz Żaczkiewicz Vc
Członkami Zarządu Samorządu Uczniowskiego zostali:
Machał Synajewski IV c
Dominika Domagalska V a
Natalia Łazęcka VI b
Maciej Urbański VI c
Patrycja Walas VI c
Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział, zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy w roku szkolnym 2017/2018.
Opiekunki Samorządu: Elżbieta Azarkiewicz, Anna Grzejszczak-Wojdacz. i Magdalena Nosal.

Skip to content