46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl
13.12 uczniowie z klas 2d i 2e uczestniczyli w wycieczce do Ceramilandii w miejscowości Wrząca, za Łodzią. Dzieci brały udział w pokazach oraz warsztatach gipsowych, malowały także wyroby ceramiczne, które potem zabrały do swoich domów. Atrakcje te przeplecione były szalonymi zabawami na salach z dmuchańcami, zjeżdżalniami, ścianami wspinaczkowymi, trampolinami, karuzelami i wiele innych. Miłym akcentem wycieczki była również wizyta w domu św. Mikołaja, dla którego dzieci napisały listy oraz przygotowały piosenki. Dzień był pełen radości, szaleństwa, ale przede wszystkim wniósł w warsztat dzieci walory edukacyjne – uczniowie dowiedzieli się bowiem, jak powstają wyroby ceramiczne, jakie są ich właściwości.
Wracając, z uśmiechami od ucha do ucha, dzieci zapewniały, że zabiorą do Ceramilandii swoich rodziców i rodzeństwo.
Skip to content