46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 16 X 2018 r. uczniowie klas V c, V f i VI c wraz z wychowawcami i dwojgiem rodziców wzięli udział w wycieczce do Łodzi. Najpierw udali się do Palmiarni, gdzie choć na chwilę przenieśli się do ciepłych stref klimatycznych i podziwiali egzotyczną kolekcję roślin. Najstarsze z nich to ponad 150 – letnie palmy. Uzupełniają je wspaniałe bananowce, araukarie, bambusy i figowce. Następnie uczestnicy wycieczki obejrzeli w Teatrze Muzycznym musical ,,Madagaskar” oparty na znakomitym filmie wytwórni DreamWorks. Ciekawa scenografia, piękne stroje, gra aktorów oraz muzyka spektaklu wywarły duże wrażenie na uczniach. Jedną z atrakcji wyjazdu był również pobyt w Arena Laser Games. Uczestnicy wycieczki podzieleni na drużyny rywalizowali ze sobą o miano lidera, grając w laserowy paintball. To doskonała zabawa ruchowa, w której liczyły się spryt, zwinność oraz umiejętność oceny sytuacji. Podczas wyjazdu uczniowie nie tylko wzbogacili swoją wiedzę przyrodniczą, dowiedzieli się, jakie są elementy tworzywa teatralnego, ale również miło spędzili czas ze swoimi rówieśnikamii integrowali się podczas wspólnej zabawy.
Ewa Głogowska

Skip to content