W czwartek 12 maja klasy 1a i 1d odbyły wycieczkę do Teatru Dramatycznego w Płocku na sztukę pt. „Królewna Śnieżka. Uczniowie podziwiali piękną choreografię, byli uczestnikami doskonałej gry aktorskiej, której dodatkowy atut stanowiła oprawa muzyczna.
Kolejnym punktem programu był Zakątek Odkrywców, gdzie odbyły się warsztaty z szycia pluszowego misia oraz wiele atrakcyjnych zabaw zorganizowanych przez animatorów. Uczniowie poznawali tajniki obsługi igły i nici. Samodzielnie wypychały, dekorowały i zszywały swoją maskotkę . Na koniec nadawały imiona i powierzały tajemnicę.
Cała podróż upłynęła w miłej i sympatycznej atmosferze zostawiając wiele niezapomnianych chwil.