W dniu 13 grudnia 2023 roku klasy: 6 b, 7a oraz 7d udały się na wycieczkę do Warszawy. Uczniowie rozpoczęli swoją wizytę w stolicy od zwiedzania Muzeum Iluzji. Podziwiali interaktywną wystawę przedstawiającą tematy z zakresu fizyki, matematyki i psychologii w praktyczny i zabawny sposób. Kolejnym punktem programu był spacer  po zabytkowej części miasta ( min. Plac Zamkowy- Kolumna Zygmunta ul. Świętojańska, Archikatedra św. Jana). Zwieńczenie wyjazdu to nietypowa lekcja wychowania fizycznego w Airo Park Trampolin. Uczniowie bardzo aktywnie spędzili dwie godziny skacząc na trampolinach i próbując wykonywać akrobacje.