46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

4 października 2018 r. uczniowie klas 7c i 7d pod opieką wychowawców udali się na jednodniową wycieczkę do Warszawy. Jej głównym celem było obejrzenie spektaklu w Teatrze Lektur Szkolnych pt.: ,,Balladyna”. Wszyscy uczniowie byli pod ogromnym wrażeniem talentów aktorskich występujących postaci. Na uwagę zasługiwała również choreograficzna oprawa przedstawienia. Kolejnym punktem programu była wizyta w Parku Trampolin, gdzie w ciągu  60 minut uczniowie mogli pod okiem instruktorów korzystać z trampolin, basenów z gąbkami oraz torów przeszkód i nauczyć się podstaw akrobatyki łącząc sport z zabawą. W drodze powrotnej odbył się krótki postój w restauracji McDonald’s, aby uzupełnić zgubione kalorie.

Skip to content