46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Mam nadzieję, że przeczytacie o naszych przygodach, a czytając może się czegoś nawet nauczycie…

(wow!!!) Zbiórka była o 7.00. Wyjechaliśmy do Warszawy parę minut po 7ej. Gdy dojechaliśmy, poszliśmy na długi spacer na Plac Zamkowy i Stare Miasto. Widzieliśmy Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta, Bazyliszka, Syrenkę, kamieniczki, Barbakan, Pomnik Małego Powstańca.

Kolejnym punktem wycieczki był Stadion Narodowy (wow!!!). Tam, pan przewodnik pokazał nam m.in. szatnię piłkarską, boisko, salę kryształową. Kiedy skończyliśmy zwiedzać, był sklep z pamiątkami.

Na koniec pojechaliśmy do teatru Buffo na spektakl „Piotruś Pan”. W przedstawieniu było najfajniejsze to, że aktorzy przechodzili blisko nas. Potrafili wyciszyć widownię, a potem nagle wyskakiwali i „straszyli”.

Te nasze panie wychowawczynie wiedzą, co jest fajne!!!

Po spektaklu musieliśmy niestety wracać do domu. Chcemy kiedyś jeszcze raz przeżyć coś takiego! Nie wiem, czy Wy przeżyjecie coś takiego, ale zachęcam, bo jest ekstra!

Opracowała: Olga Czubatka, kl. 3b

Skip to content