46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

We wtorek 22 stycznia uczniowie klas 6B i 6D, pod opieką wychowawców i dwojga rodziców wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Swoją przygodę rozpoczęli w Parku Trampolin – Hangar 646 . Najpierw odbyła się krótka rozgrzewka i zajęciach z instruktorem. Do dyspozycji dzieci były trampoliny, zjeżdżalnie, tory przeszkód, basen z gąbkami i inne atrakcje. Ta nietypowa lekcja WF-u na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.

Następnie uczniowie udali się do Teatru Sabat na musical „Zemsta” na podstawie komedii Aleksandra Fredry opowiadającej o konflikcie między Cześnikiem a Rejentem, ale jednocześnie wykpiwająca nas samych i czasy, w których żyjemy.

Z wycieczki wszyscy wrócili zmęczeni, ale zadowoleni.

Beata Wyszogrodzka

Skip to content