46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

16.11.2017 klasy 3c i 3e odbyły wycieczkę do Warszawy. Uczniowie wzięli udział w spektaklu pt. ”Królowa Śniegu” gdzie zachwyt wzbudziły piękne kostiumy,  scenografia , efekty dźwiękowe i świetlne. W dalszej części programu trzecioklasiści mogli  obserwować zmianę  warty na placu marsz. Józefa Piłsudskiego, odwiedzili  pomnik Syrenki, Małego Powstańca oraz Dzwon spełniający życzenia. Wizytę po warszawskich symbolach umilały krótkie legendy opowiadane przez kierownik wycieczki. Całodniowy pobyt zakończyła wizyta w Pijalni Czekolady  Wedel, gdzie uczniowie degustowali smakowite desery oraz własnoręcznie dekorowali torciki wedlowskie.

Mimo zmęczenia klasy trzecie wróciły  bogatsze o wiedzę i nowe doświadczenia.

Skip to content