46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Dnia 27 listopada 2017 r. uczniowie klas 7a i 7b uczestniczyli w klasowej wycieczce do Warszawy. Pierwszym punktem wyjazdu była aktywna lekcja w-fu w parku trampolin „Stacja Grawitacja”, gdzie pod okiem instruktorów oraz nauczycieli wychowania fizycznego p. Krystiana Morawskiego i p. Bartłomieja Miśty, uczniowie zdobywali nowe umiejętności i poprawiali swoją kondycję fizyczną. Głównym celem wycieczki był musical „Romeo i Julia 3D” w Teatrze Studio Buffo. Tematem musicalu jest miłość dwojga młodych ludzi, nie umiejących odnaleźć porozumienia ze światem dorosłych w chwili rodzącej się wielkiej miłości. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem sztuki, a szczególnie muzyki Janusza Stokłosy oraz nowoczesnymi efektami specjalnymi wykorzystującymi technologię 3D.

Górecka Małgorzata

Skip to content